[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Ogłoszenia » Rekrutacja » Podania
Podania
VainenData: Wtorek, 2014-12-30, 13:44:08 | Wiadomość # 1
Social
Grupa: Administratorzy
Wiadomości: 37
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
1. Podania należy składać tylko i wyłącznie w TYM temacie jako kolejne posty. NIE wymaga to rejestracji na forum.

2. Jeżeli nie życzysz sobie, aby niezalogowane osoby widziały Twoją aplikację, na początku i końcu posta umieść tagi:
Kod
[hide][/hide]


3. Zanim złożysz podanie, zapoznaj się z naszym regulaminem.

4. O decyzji zostaniesz poinformowany w przeciągu maksymalnie 7 dni od złożenia podania (zwykle znacznie szybciej). Pamiętaj, że upominanie się jest niemile widziane.

5. Poniżej znajdziesz wzór podania. Postaraj się, będzie to Twoja wizytówka, na podstawie której ocenimy Ciebie jako gracza i osobę.



Imię:
Wiek:
Parę słów o sobie:

Nick:
Klasa i spec:
Link do Armory:
Link do WCL/WoL (jeżeli posiadasz):

1. Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie?
Interesują nas głównie osiągnięcia PvE, ale możesz chwalić się czym tylko chcesz. Zawrzyj jak najwięcej szczegółowych informacji odnośnie poszczególnych Tierów, gildii, w których grałeś oraz progressu.

2. Jakie masz doświadczenie w grze klasą, którą składasz podanie?

3. Czy posiadasz ogarnięty offspec? Jak często w nim grasz i na jakim poziomie masz gear?

4. Czy posiadasz ogarniętego alta? Jakie jest Twoje doświadczenie w grze tą klasą i na jakim poziomie masz gear?

5. Dlaczego chcesz zmienić gildię?

6. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć, co możesz nam zaoferować?

7. Dlaczego właśnie nasza gildia Cię interesuje?

8. Znasz kogoś w Homeless, kto może Cię polecić?

9. W których dniach i godzinach jesteś w stanie raidować?
My w czasie progressu raidujemy od niedzieli do czwartku, od 19:30 do 23:00. Określ jakiej frekwencji możemy się spodziewać.

10. Czy posiadasz mikrofon i jesteś w stanie porozumiewać się z nami przez TS3?

11. Podaj (ogólną) specyfikację sprzętu, na którym grasz. Ile masz FPSów na raidzie 20-osobowym?
W szczególności: procesor, karta graficzna, RAM.

12. Z jakiego łącza internetowego korzystasz? Jak często zdarzają Ci się chwilowe disconnecty i dłuższe przerwy?

13. Wstaw nam jakiś screen z Twojego UI podczas combatu, może to być screen z LFR


14. Czy zapoznałeś się z naszym regulaminem i zobowiązujesz się przestrzegać go, jeżeli do nas dołączysz?
 
TeragesData: Poniedziałek, 2015-09-14, 02:53:34 | Wiadomość # 2
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Dostępne tylko dla użytkowników
 
EmilosData: Poniedziałek, 2015-10-12, 16:40:11 | Wiadomość # 3
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Imię: Emil   
Wiek: 32
Parę słów o sobie: Od urodzenia żyje i mieszkam w Szczecinie. Pracuje w dużym miejskim przedsiębiorstwie przemysłowym użytku publicznego. Kilka lat po ślubie...

Nick: Emiloss
Klasa i spec: Warlock - Affli/Destro
Link do Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/draenor/Emiloss/simple
Link do WCL/WoL (jeżeli posiadasz): 

1. Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? 
Interesują nas głównie osiągnięcia PvE, ale możesz chwalić się czym tylko chcesz. Zawrzyj jak najwięcej szczegółowych informacji odnośnie poszczególnych Tierów, gildii, w których grałeś oraz progressu. W classicu zaczynalem w C9, ktore pozniej przekształciło się w Inno ( to były czasy ) . W inno siedziałem do konca Woltka. W cata w inno bylo już mało przyjaźnie więc poszedłem do mniej wymagającej gildii (nothing personal) w niej siedziałem do lutego tego roku HM Mythic 4/7 i na tym etapie zakonczyłem progress mythica. W wakacje ponownie zacząłem swą przygodę z Wowem.

2. Jakie masz doświadczenie w grze klasą, którą składasz podanie? Duże- gram od poczatku wowa Lockiem 
3. Czy posiadasz ogarnięty offspec? Jak często w nim grasz i na jakim poziomie masz gear? Gram zamiennie alli/destro - sprzęt ten sam - spec w zależnosci od walki - czy dużo biegania, czy bijemy kukle etc.

4. Czy posiadasz ogarniętego alta? Jakie jest Twoje doświadczenie w grze tą klasą i na jakim poziomie masz gear? Nowe konto, nie mam altów

5. Dlaczego chcesz zmienić gildię? Bo chce poraidowac mythica i chce wrucic na BL-a

6. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć, co możesz nam zaoferować? Wieloletnie doświadczenie - gram od poczatku wowa z trzema kilkumiesiecznymi przerwami.

7. Dlaczego właśnie nasza gildia Cię interesuje? Głównie kieruje się godzinami raidowania, wasze mi odpowiadaja dlatego Wy.
8. Znasz kogoś w Homeless, kto może Cię polecić? Przegladałem kto u Was gra, wiec chyba nikt ( wczesniej gralem w Nothing Personal, Asilum Ignis,)

9. W których dniach i godzinach jesteś w stanie raidować? 
My w czasie progressu raidujemy od niedzieli do czwartku, od 19:30 do 23:00. Określ jakiej frekwencji możemy się spodziewać. Zawsze starałem się balansować na granicy 80-90% - zawsze cos wypada, żona więc czasami też trzeba sobie rozgraniczyć co jest ważne i ważniejsze....

10. Czy posiadasz mikrofon i jesteś w stanie porozumiewać się z nami przez TS3? Tak

11. Podaj (ogólną) specyfikację sprzętu, na którym grasz. Ile masz FPSów na raidzie 20-osobowym? 
W szczególności: procesor, karta graficzna, RAM. 
i5 2500k 3.30GHz - 16gb ramu - SSD Samsung 256 - GF Ti660 1GB Na kazzaku na ultra ustawieniach mam 25fpsow (40osob w raidzie)
12. Z jakiego łącza internetowego korzystasz? Jak często zdarzają Ci się chwilowe disconnecty i dłuższe przerwy? UPC 120MB/s, przerwy sa stosunkowo rzadko, ale się zdarzają.
13. Wstaw nam jakiś screen z Twojego UI podczas combatu, może to być screen z LFR
 
...
14. Czy zapoznałeś się z naszym regulaminem i zobowiązujesz się przestrzegać go, jeżeli do nas dołączysz?Tak
 
HeadstyleData: Poniedziałek, 2015-11-16, 22:14:46 | Wiadomość # 4
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Imię: Damian
Wiek: 27
Parę słów o sobie: Mieszkam w warszawie, na obecnie tymczasowo bezrobotny i ogolem to chyba tyle.

Nick: Headstyle
Klasa i spec: Shaman Ele
Link do Armory:  http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Headstyle/simple
Link do WCL/WoL (jeżeli posiadasz): 

1. Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? 
Wyczyscilem cale tbc i od cata wszystko wzwyż  jużna globalu.

2. Jakie masz doświadczenie w grze klasą, którą składasz podanie? 
Gram ele szamanem od 8lat jakos.

3. Czy posiadasz ogarnięty offspec? Jak często w nim grasz i na jakim poziomie masz gear? 
Mam resto od biedy, pare trinketow zmiennych
4. Czy posiadasz ogarniętego alta? Jakie jest Twoje doświadczenie w grze tą klasą i na jakim poziomie masz gear? 
Paladyna i warriora, dosc slaby gear
5. Dlaczego chcesz zmienić gildię? 
Moja gildia się rozpadła parę tygodni temu, ciągnąłem tą gildie pod górkę od początku mopa, bo ludzie okazali się sezonowcami i wypalili się po cata.

6. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć, co możesz nam zaoferować? 
Oferuje duże doświadczenie w tej grze, w końcu  prowadziłem cały czas tą gildie po upadku Logrus.

7. Dlaczego właśnie nasza gildia Cię interesuje? 
Przyglądałem się wam od czasów HG, ale miałem własny kącik, więc niezbyt się wami interesowałem. Gdyby nie ragequit Rosiva to większość z starej ekipy Logrus by grała, no ale nic na to nie poradze.

8. Znasz kogoś w Homeless, kto może Cię polecić? 
Skajuzz
9. W których dniach i godzinach jesteś w stanie raidować? 
Mogę być obecny w każde dni raidowe

10. Czy posiadasz mikrofon i jesteś w stanie porozumiewać się z nami przez TS3? 
Posiadam i moge gadac.

11. Podaj (ogólną) specyfikację sprzętu, na którym grasz. Ile masz FPSów na raidzie 20-osobowym? 
radeon R9 270X/8gb ram

12. Z jakiego łącza internetowego korzystasz? Jak często zdarzają Ci się chwilowe disconnecty i dłuższe przerwy? 
20mb internet.

13. Wstaw nam jakiś screen z Twojego UI podczas combatu, może to być screen z LFR 
http://imgur.com/8AbXDgJ

14. Czy zapoznałeś się z naszym regulaminem i zobowiązujesz się przestrzegać go, jeżeli do nas dołączysz?

tak
 
TaKeNData: Poniedziałek, 2015-11-23, 14:40:21 | Wiadomość # 5
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Dostępne tylko dla użytkowników
 
MabiusData: Wtorek, 2015-12-01, 23:10:53 | Wiadomość # 6
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Dostępne tylko dla użytkowników
 
NiuhData: Środa, 2015-12-30, 21:13:36 | Wiadomość # 7
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Imię: Ewa
Wiek: 22
Parę słów o sobie: 

Nick: Niuh
Klasa i spec: Paladin Holy
Link do Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Niuh/simple
Link do WCL/WoL (jeżeli posiadasz): 

1. Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? 
Grałam za czasów HM gdzie najciężej było ubić Imperatora, do tej pory nie udało mi się zdobyć curve haha. Następnie weszło BRF i tutaj mogę się pochwalić kilkoma bosami ubitymi na metiku. Byłam aktywnym graczem, uwielbiałam grać w wowa jednak moi znajomi po kolei poprzestawali i ja ostatecznie też. Była przerwa, może z rok. Wróciłam do wowa jakoś po tych wakacjach 2015 gdzie moi znajomi przekonali mnie żeby grać na nowo ale w Hordzie Burning Legion (wcześniej graliśmy w alliance na Frostmane). Zadowolona byłam strasznie, od razu wbiłam postać na 100lvl, itemki z pvp żeby podbić się do 700 i ruszyć dalej w progres pve. Ale moi znajomi okazali się dupni i nie grają, gram sama ale to pierdzielę i nie zostawię już wowa, zwłaszcza że jest to polski serwer więc jest o wiele łatwiej.

2. Jakie masz doświadczenie w grze klasą, którą składasz podanie? 
Doświadczenie bardzo dobre. Nie jest idealne bo nie jestem osobą przyzwyczajoną do dispelowania gdyż zawsze znalazł się inny healer który z przyjemnością czy z przyzwyczajenia to robił.

3. Czy posiadasz ogarnięty offspec? Jak często w nim grasz i na jakim poziomie masz gear? 
Offspec posiadam tylko i wyłącznie do wykonywania jakichś solo questów czy Firelandsów więc jest do niczego na poważnie.

4. Czy posiadasz ogarniętego alta? Jakie jest Twoje doświadczenie w grze tą klasą i na jakim poziomie masz gear? 
Na ten moment nie mam alta, oczywiście jest w drodze. 

5. Dlaczego chcesz zmienić gildię? 
Obecna gildia nie spełnia moich oczekiwań. Ludzie są w niej bardzo kontaktowi, pomocni i przyjemni ale jeśli chodzi o poszerzanie progresu to... to trzeba sobie szukać jednak czegoś innego. Jest to gildia niby 13/13 hc ale jednak Zakuma na hc nie potrafią zrobić. Do tego nigdy nie ma pełnego ani nawet połowy składu na rajdowanie bo oni niby szukają ludzi ale nikt nowy nie dochodzi. Reklam tej gildii w której jestem widziałąm na forum wowa ze dwa razy. Cały czas raidujemy może z 7 osobami z gildii a reszta to pug. Kolejna i najbardziej denerwująca mnie rzecz to niewyobrażalne podniecanie się openraidami. Wszystko było okej dopóki nasz GM nie zaczął sobie chodzić na raidy z tymi openraidami a nie z gildią. Zachęcał nas do robienia profili i uczestniczenia na tym openraidzie ale czy rzeczywiście jest to takie potrzebne i niezbędne? Ja uważam że jest to niepotrzebne. Robi to dodatkowe problemy bo ludzie z tej gildii którzy idą na raid z openraidu nie chcą iść później gildiowo. A jak już poszliśmy gildiowo z openraidem to wcale się to nie różni od zwykłego pugu, bo i tak trzeba było im wszystko tłumaczyć po angielsku itd. Do tego loot był ustawiony na personal bo 4 osoby z openraidu to sobie zachciały na zdecydowanie więcej osób. Więc ta gildia robi się powoli pod te openraidy a progres i ilość ludzi w gildii w ogóle się nie zwiększa. Do tego nie używają kalendarza gildyjnego, nigdy nie ma zapisanych dni raidowych np. dnia 22 robimy hfc nm a dnia 23 hfc hc. Nie ma czegoś takiego, raid jest robiony zazwyczaj na spontana czyli tyle ile jest ludzi akurat online tyle zrobi takiraid... I tak więc szukam gildii która nie ma takiego fioła na punkcie openraidów, która uzywa kalendarza i która potrafi zrobić bosy i poszerza swój progres. 

6. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć, co możesz nam zaoferować? 
Zaoferować mogę wysoką frekwencję. Zawsze kiedy zobaczę że jest organizowany raid to na 98% jestem obecna. Te 2% to różnie jakieś tam losowe wypadki o których oczywiście będę informowała.
Zaoferować mogę również swoją pomoc w progresie, jak i ubieraniu altów czy nowych ludzi na nm czy hc. Może akurat do tej pory ogarnę swojego alta. Mój alt będzie z wami przedyskutowany czy to ma być bardziejcaster dps czy mele czy kogo wy tam potrzebujecie, mnie jest to obojętne.

7. Dlaczego właśnie nasza gildia Cię interesuje? 
Zainteresował mnie oczywiście wasz cudowny progres w którym chciałabym uczestniczyć. Poza tym domyślam się że jesteście normalną gildią, bardziej nastawioną na raidowanie ze swoimi uczestnikami niż pugiem czy openraidem...

8. Znasz kogoś w Homeless, kto może Cię polecić? 
Nie

9. W których dniach i godzinach jesteś w stanie raidować? 
Jestem otwarta na wszelkie dni i godziny raidowania.

10. Czy posiadasz mikrofon i jesteś w stanie porozumiewać się z nami przez TS3? 
Jak najbardziej.

11. Podaj (ogólną) specyfikację sprzętu, na którym grasz. Ile masz FPSów na raidzie 20-osobowym? 
Nie mam wybitnego komputera niestety ani wybitnej grafiki. Gram na low więc wszystko chodzi bardzo szybko i sprawnie. Do tego mam stałe łącze internetowe które również nie jest problemem.

12. Z jakiego łącza internetowego korzystasz? Jak często zdarzają Ci się chwilowe disconnecty i dłuższe przerwy? 
Chwilowe przerwy występują, jednak rzadko. Wystarczy zazwyczaj zresetować ruter i łącze się odnawia. 

13. Wstaw nam jakiś screen z Twojego UI podczas combatu, może to być screen z LFR 

14. Czy zapoznałeś się z naszym regulaminem i zobowiązujesz się przestrzegać go, jeżeli do nas dołączysz?
Oczywiście.
 
AginiData: Piątek, 2016-01-22, 22:29:20 | Wiadomość # 8
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Imię: Łukasz    
Wiek: 25
Parę słów o sobie: Nazywam sie Łukasz, mam 25 lat, student, maniak wowa i diablo, lubie dobrze zjesc i wypic :D

Nick: Agini
Klasa i spec: hunter mm
Link do Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Agini/advanced
Link do WCL/WoL (jeżeli posiadasz): 

1. Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? 
gram od pre tbc. pol roku na globalu, potem 4 lata priv Hellground, powrót na globala wraz ze startem pandarii, progress na obecnym contencie 5/13 mythic (mozna rzec ze prawie 6 lecz gorefiend nie padl ostatecznie) z poprzednich raidow brf full hc progress i 3/7 Hm mythic, posiadam curve za imperatora garosha archimonda 
2. Jakie masz doświadczenie w grze klasą, którą składasz podanie? 
4 lata gry hunterem

3. Czy posiadasz ogarnięty offspec? Jak często w nim grasz i na jakim poziomie masz gear? 
ogarniam wszystkie 3 spece, gear 732 ilvl pod MM
4. Czy posiadasz ogarniętego alta? Jakie jest Twoje doświadczenie w grze tą klasą i na jakim poziomie masz gear? 
tak posiadam alta, jest nim warrior 712, znam te klase bardzo dobrze, gralem nia takze pare lat, lecz obecnie czesciej na nim przebywa zona niz ja
5. Dlaczego chcesz zmienić gildię? 
poniewaz znam duzo ludzi z Waszej gildii, gralismy razem na privie, oraz kilka osob z globala takze tu jest. chcialbym pograc w gronie znajomych
6. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć, co możesz nam zaoferować? 
mysle ze nie powinienem sprawiac problemow, jestem punktualny na raidy (100% frekwencja), szybko sie ucze, potrafie sie podporzadkowac do zasad ktore gdzies panuja
7. Dlaczego właśnie nasza gildia Cię interesuje? 
jak napisalem wyzej, chcialbym pograc w gronie znanych mi osob
8. Znasz kogoś w Homeless, kto może Cię polecić? 
Belbe, Brambora, Callcifer, Fresa, Czornalonca, Supervast, Valaraja o ile jeszcze gra
9. W których dniach i godzinach jesteś w stanie raidować? 
jestem dostepny codziennie 18-01 w nocy

10. Czy posiadasz mikrofon i jesteś w stanie porozumiewać się z nami przez TS3? 
tak
11. Podaj (ogólną) specyfikację sprzętu, na którym grasz. Ile masz FPSów na raidzie 20-osobowym? 
60+ na wysokich detalach

12. Z jakiego łącza internetowego korzystasz? Jak często zdarzają Ci się chwilowe disconnecty i dłuższe przerwy? 
prawie w ogole, jedyny minus to ze neostrada robi codziennie reset okolo 19 u mnie, lecz jest to 5 sekundowy brak sygnalu

13. Czy zapoznałeś się z naszym regulaminem i zobowiązujesz się przestrzegać go, jeżeli do nas dołączysz?
tak
 
spectrusvData: Sobota, 2016-01-30, 21:05:09 | Wiadomość # 9
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Imię: Patryk   
Wiek: 20
Parę słów o sobie: Obecnie studiuję. Lubię oglądać filmy (ulubione to np. pulp fiction, incepcja, interstellar, trylogia gwiezdnych wojen i władcy pierścieni), gram też w wowa. wink

Nick: 
Klasa i spec: Mag frost/arcane
Link do Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Spectrusv/simple
Link do WCL/WoL (jeżeli posiadasz): 

1. W wowa zacząłem grać około 8 lat temu. Grałem głównie pvp na różnych serwerach. Nie posiadam jakichś szczególnych osiągnięć ale znam swoją postać i mechaniki gry.
2. Przez cały mój czas grania w wowa, grałem głównie magiem. Czuję tą postać.

3. Spec dostosowuje do gearu, gram obecnie frost bo w moim gearze najwięcej w nim robie. Ogarniam offspece. (ilvl 723 - zdobyłem sam, na pugu)
4. Nie posiadam, skupiam się na grze magiem.

5. Jestem w stanie poświęcić trochę czasu, żeby poważniej prograć i coś osiągnąć w PVE. Moja dotychczasowa gildia była zbyt każualowa. Nie lubię też chamstwa i prostactwa oraz wywyższania się nad innych. A było trochę takich osób w tej gildii.

6. Mogę zaoferować moją osobę. Jestem punktualny, nie poddaje się łatwo, jestem w stanie dużo poświęcić, żeby coś osiągnąć. Raidy traktuję poważnie ale normalnie się nie spinam i posiadam dystans do siebie. Lekko przyjmuje krytykę i staram się rozwijać.

7. Szukam w gildii w której będę mógł wymaxować content i coś osiągnąć. Myślę, że ta gildia mi w tym pomoże.

8. Nie :/

9.  Studiuję stacjonarnie ale powinienem być dostępny zawsze wieczorem.

10. Jak najbardziej.
11. i5 4690k, 8GB, GTX 660. Wystarczająco.
12. Obecnie 20Mb. Zwykle nie mam problemów z lagami.

13. https://imgur.com/oqVwZZw


14. Tak.
 
BrazolqData: Poniedziałek, 2016-02-01, 20:51:23 | Wiadomość # 10
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Imię: Jakub
Wiek: 19 lat
Parę słów o sobie: Jestem nadmiernie zadowolony z życia, nołlajf większości gier blizzarda oraz csa. Jestem w maturalnej klasie liceum. Mam super głos.

Nick: Brazolq
Klasa i spec: Shaman Enhacement
Link do Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Brazolq/advanced 
Link do WCL/WoL (jeżeli posiadasz): 

1. Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? Od około siedmiu/osmiu lat gram w wowa shamanem enhem. Zaczynałem przygode z wowem na hellgroundzie (progressowalem wszystkie tiery, łącznie z swp). Na sunwellu miałem zwiedzilem naxxa, eoe, uldu, toca oraz poczatki icc.

2. Jakie masz doświadczenie w grze klasą, którą składasz podanie? Tak jak wyżej, 7 lat.

3. Czy posiadasz ogarnięty offspec? Jak często w nim grasz i na jakim poziomie masz gear? Offspec posiadam tylko po szybsze kolejki oraz CTA, umiem grac innymi specami w mniejszym czy wiekszym stopniu ale nie spodziewam sie dobrych efektow w graniu innym specem.

4. Czy posiadasz ogarniętego alta? Jakie jest Twoje doświadczenie w grze tą klasą i na jakim poziomie masz gear? Alty posiadam na poziomie 650-690 ilvla, są to najzywklesze postacie do farmy golda z garrisonu.

5. Dlaczego chcesz zmienić gildię? Mam już dość ludzi dowiadujacych sie czym jest md/bloodlust/stun/silence w trakcie raidu.

6. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć, co możesz nam zaoferować? Doszły mnie słuchy że nie macie ani jednego aktywnego enha, a różnorodność klas jest przydatna na raidzie.

7. Dlaczego właśnie nasza gildia Cię interesuje? Tak jak w punkcie 5.  Domyslam sie ze tutaj ludzie wiedza jak dziala ich klasa.

8. Znasz kogoś w Homeless, kto może Cię polecić? Belb, kambo, brambora(moze), calcifer, fresa.

9. W których dniach i godzinach jesteś w stanie raidować? praktycznie cały tydzien 17-24 z rzadkimi wyjątkami (np. wyjazd)

10. Czy posiadasz mikrofon i jesteś w stanie porozumiewać się z nami przez TS3? Ta

11. Podaj (ogólną) specyfikację sprzętu, na którym grasz. Ile masz FPSów na raidzie 20-osobowym? 
30-60 na medium. W 2016 planuje kupic sobie jakiś nowy sprzet.
12. Z jakiego łącza internetowego korzystasz? Jak często zdarzają Ci się chwilowe disconnecty i dłuższe przerwy? 7 MB, jako że mieszkam na wsi dc zdarzaja mi sie tylko w sytuacji nie za dobrej pogody.

13. Wstaw nam jakiś screen z Twojego UI podczas combatu, może to być screen z LFR 
Blizzardowskie UI z FTB pod totemy. Standardowe UI najbardziej przypada mi do gustu
14. Czy zapoznałeś się z naszym regulaminem i zobowiązujesz się przestrzegać go, jeżeli do nas dołączysz? Yup.
 
BelberithData: Środa, 2016-02-03, 17:35:05 | Wiadomość # 11
Ciulozord
Grupa: Member
Wiadomości: 15
Nagrody: 1
Reputacja: 0
Status: Offline
no ja na kambodze to bym sie raczej nie polecal xd
/e; a co do tej pamietnej akcji z fistem to zalozmy, ze hedzik jest spierdolencem i na tym ja skonczmy.


Wiadomość edytowana przez Belberith - Środa, 2016-02-03, 17:37:51
 
IckuData: Środa, 2016-02-03, 21:24:29 | Wiadomość # 12
Ciulozord
Grupa: Member
Wiadomości: 11
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Cytat Belberith ()
no ja na Belberitha to bym sie raczej nie polecal xd/e; a co do tej pamietnej akcji z fistem to zalozmy, ze hedzik jest spierdolencem i na tym ja skonczmy.


Masz, poprawiłem za Ciebie. Nie ma za co.
 
MaervenData: Czwartek, 2016-02-04, 22:13:34 | Wiadomość # 13
Ciulozord
Grupa: Member
Wiadomości: 6
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
 
GrądzkiData: Poniedziałek, 2016-02-22, 12:13:36 | Wiadomość # 14
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Imię: Kacper
Wiek:16 
Parę słów o sobie: Jestem uczniem klasy 1 Liceum na profilu biologiczno-chemicznym.Jestem osobą mało kłótliwą,pokojową oraz mającą poczucie humoru.

Nick: Kaczkins
Klasa i spec: Hunter Marksman
Link do Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Kaczkins/simple
Link do WCL/WoL (jeżeli posiadasz): -

1. Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? 
Interesują nas głównie osiągnięcia PvE, ale możesz chwalić się czym tylko chcesz. Zawrzyj jak najwięcej szczegółowych informacji odnośnie poszczególnych Tierów, gildii, w których grałeś oraz progressu. Mój Aktualny progress to 13/13 hc i 7/13 mythic.Hunterem zacząłem grać po wyjściu hfc,więc nie moge pochwalić się osiągnięciami z poprzednich raidów,grałem wtedy magiem a mój progress nie należał do najlepszych.Moja przygoda z Wowem rozpoczęła się gdy miałem 10 lat,grałem wtedy na koncie brata,nie moge tego nazwać graniem, ledwo wbiłem 80 lvl.Pod koniec Cataclysmu kupiłem własne konto i w Pandarii zaczęło się moje raidowanie,bo wyczyściłem jeszcze wtedy większość raidów na tamtejszym flexible i część na hc.

2. Jakie masz doświadczenie w grze klasą, którą składasz podanie? Około rok grania,pół roku temu stał się mainem.

3. Czy posiadasz ogarnięty offspec? Jak często w nim grasz i na jakim poziomie masz gear?  Gram BM tylko w pvp,raidy tylko Marksman

4. Czy posiadasz ogarniętego alta? Jakie jest Twoje doświadczenie w grze tą klasą i na jakim poziomie masz gear?  tak,posiadam maga był to mój pierwszy main,grałem nim około 3 lata.

5. Dlaczego chcesz zmienić gildię? Ponieważ poszukuje gildii stałej,nie zmieniającej main składu co tydzień z powodu nowych rekrutowanych graczy.

6. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć, co możesz nam zaoferować? Mogę zaoferować punktualność i przygotowanie na raidy,oraz mało faily z mojej strony

7. Dlaczego właśnie nasza gildia Cię interesuje? Ponieważ jesteście bardzo dobrą gildią,chciałbym zasiąść w waszych szeregach.

8. Znasz kogoś w Homeless, kto może Cię polecić? Niestety nikogo nie znam

9. W których dniach i godzinach jesteś w stanie raidować? 
My w czasie progressu raidujemy od niedzieli do czwartku, od 19:30 do 23:00. Określ jakiej frekwencji możemy się spodziewać. Jestem dostępny codziennie

10. Czy posiadasz mikrofon i jesteś w stanie porozumiewać się z nami przez TS3? 
Tak

11. Podaj (ogólną) specyfikację sprzętu, na którym grasz. Ile masz FPSów na raidzie 20-osobowym? 
W szczególności: procesor, karta graficzna, RAM. Intel Core i7 2.80 GHz,GeForce GTX 780,8 GB RAM 

12. Z jakiego łącza internetowego korzystasz? Jak często zdarzają Ci się chwilowe disconnecty i dłuższe przerwy? 50 mb,disconnecty praktycznie nigdy

13. Wstaw nam jakiś screen z Twojego UI podczas combatu, może to być screen z LFRhttp://wrzucaj.net/image/8VRBC 

14. Czy zapoznałeś się z naszym regulaminem i zobowiązujesz się przestrzegać go, jeżeli do nas dołączysz? Tak
 
SavelisData: Czwartek, 2016-09-15, 18:44:12 | Wiadomość # 15
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 2
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Imię: Bartek
Wiek: 24
Parę słów o sobie: Mieszkam w okolicach Grójca ( handlarzy jabłek ), pracuję w kancelarii podatkowej, kończę studia. Lubie czytać książki fantasy, grać w gry, ćwiczyć, chlać wódę i bawić się.

Nick: Savelis
Klasa i spec: Rogue , outlaw
Link do Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/Savelis/simple
Link do WCL/WoL (jeżeli posiadasz):

1. Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie?
Najwięcej czasu raidowałem w Wotlku, naxx, uldu hc, icc hc - bez lk hc 25, potem raidowałem troche na WoD ale tylko normale wszystko bo nie podobał mi się dodatek.

2. Jakie masz doświadczenie w grze klasą, którą składasz podanie?
Mam przegrane 120 godzin roguem, grałem dużo PvP więc wydaje mi się, że ogarniam postać.

3. Czy posiadasz ogarnięty offspec? Jak często w nim grasz i na jakim poziomie masz gear?
Aktualnie nie gram w offspecu wcale.
4. Czy posiadasz ogarniętego alta? Jakie jest Twoje doświadczenie w grze tą klasą i na jakim poziomie masz gear?
Gram tylko roguem, robię warriora żeby zbierał mi skałki, jest to 100lvl.
5. Dlaczego chcesz zmienić gildię?
Szukam gildii raidującej, teraz jestem w gildii randomów
6. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć, co możesz nam zaoferować?
Zawsze jestem przygotowany na raid, daje z siebie 150%, stale się udoskonalam, jestem miłą i sympatyczną osobą, często lubię sobie pożartować.
7. Dlaczego właśnie nasza gildia Cię interesuje?
Chciałbym w legionie zrobić dobry progress jako iż wydaje mi się ten dodatek bardzo fajny, a wy wydajecie się gildią skorą do progresowania.
8. Znasz kogoś w Homeless, kto może Cię polecić?
Nikogo
9. W których dniach i godzinach jesteś w stanie raidować?
Zawsze staram się być na wszystkich raidach. Myślę, że w poniedziałek mógłbym być gotowy na 20-20.30 a pozostałe dni na pewno będę czekał na raid.

10. Czy posiadasz mikrofon i jesteś w stanie porozumiewać się z nami przez TS3?
Tak posiadam, nie mam problemów z rozmawianiem na ts.
11. Podaj (ogólną) specyfikację sprzętu, na którym grasz. Ile masz FPSów na raidzie 20-osobowym?
W szczególności: procesor, karta graficzna, RAM.
Proc : intel core i5-5200 cpu, 2.20 ghz 2.20 ghz , 4gb ram
12. Z jakiego łącza internetowego korzystasz? Jak często zdarzają Ci się chwilowe disconnecty i dłuższe przerwy?

Posiadam neostradę, internet pada mi raz dziennie. Dłuższych przerw nie mam.

13. Wstaw nam jakiś screen z Twojego UI podczas combatu, może to być screen z LFR

http://pl.tinypic.com/r/2vlvck0/9
14. Czy zapoznałeś się z naszym regulaminem i zobowiązujesz się przestrzegać go, jeżeli do nas dołączysz?
Tak zapoznałem się i akceptuję.
 
Forum » Ogłoszenia » Rekrutacja » Podania
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • »
Wyszukiwanie: