[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » Ogłoszenia » Rekrutacja » Shadow priest
Shadow priest
lavietData: Środa, 2015-12-30, 21:56:33 | Wiadomość # 1
Ciulozord
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Nagrody: 0
Reputacja: 0
Status: Offline
Imię: Łukasz
Wiek: 26
Parę słów o sobie: Obecnie pracuje jako informatyk w mniejszej firmie budowlanej. Jestem raczej spokojną i małokonfliktową osobą. Jestem fanem fantastyki.

Nick: Làviet
Klasa i spec: priest shadow
Link do Armory: http://eu.battle.net/wow....e
Link do WCL/WoL (jeżeli posiadasz): 

1. Jakie jest Twoje doświadczenie w WoWie? 
Interesują nas głównie osiągnięcia PvE, ale możesz chwalić się czym tylko chcesz. Zawrzyj jak najwięcej szczegółowych informacji odnośnie poszczególnych Tierów, gildii, w których grałeś oraz progressu. 
Nie będę tutaj opisywał wszystkiego ale postaram się zawrzeć te ważniejsze 

TBC: ZA :6/6  MH:4/5  BT : 5/9 
Tutaj rozpocząłem swoją przygode z wowem oraz rajdowaniem. Grałem jako szman na serwerze Draenor w gilidach takich requiem sanctus 

WOTLK : ICC 9/13 HC 
Tutaj także grałem jako szaman w gilidach takich jako Nox .
Z racji tego że poszedłem na stuida dodatek Cataclysm oraz Mist of Pandaria mnie ominął.

Wod: Zacząłem grać na serwerze Burning Legion tym razem jako Priest. Z racji tego że kończyłem studia grałem raczej casualowo także raczej nie moge sie pochwalić niczym specjalnym poza wyczyszczeniem wszystkiego na heroicu.

2. Jakie masz doświadczenie w grze klasą, którą składasz podanie? 
Priestem gram od początku woda. 75% czasu spędziłem w specu shadow i chciałbym żeby tak zostało.
3. Czy posiadasz ogarnięty offspec? Jak często w nim grasz i na jakim poziomie masz gear? 
Offspec disco na poziomie 715 itlv.
4. Czy posiadasz ogarniętego alta? Jakie jest Twoje doświadczenie w grze tą klasą i na jakim poziomie masz gear? 
Monk 720 itlv.  13/13 hellfire hc 
5. Dlaczego chcesz zmienić gildię? 
Obecnie nie posiadam gilidi.
6. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć, co możesz nam zaoferować? 
Swoje zangażowanie i mam nadzieje że nienajgroszy dps :)
7. Dlaczego właśnie nasza gildia Cię interesuje? 
Widziałem że obecnie macie otwarta rekrutację. A ja chciałym sie odnaleść się w jednej z topowych gilidi na tym dodatku jak i na następnym.
8. Znasz kogoś w Homeless, kto może Cię polecić? 
Raczej nie.
9. W których dniach i godzinach jesteś w stanie raidować? 
My w czasie progressu raidujemy od niedzieli do czwartku, od 19:30 do 23:00. Określ jakiej frekwencji możemy się spodziewać. 
Frekwencja 90-100% 
10. Czy posiadasz mikrofon i jesteś w stanie porozumiewać się z nami przez TS3? 
Oczywiście że tak.
11. Podaj (ogólną) specyfikację sprzętu, na którym grasz. Ile masz FPSów na raidzie 20-osobowym? 
W szczególności: procesor, karta graficzna, RAM. 
procesor i5, radeon r7 2giga, 8 giga ram. 40-60 fpsow 
12. Z jakiego łącza internetowego korzystasz? Jak często zdarzają Ci się chwilowe disconnecty i dłuższe przerwy? 
łącze 30 mega. Dc miewam bardzo rzadko.

13. Wstaw nam jakiś screen z Twojego UI podczas combatu, może to być screen z LFR 
http://imgur.com/glahcSA
14. Czy zapoznałeś się z naszym regulaminem i zobowiązujesz się przestrzegać go, jeżeli do nas dołączysz?
tak
 
Forum » Ogłoszenia » Rekrutacja » Shadow priest
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie: